NÁVRHY A REALIZACE VYBAVENÍ BYTOVÝCH INTERIÉRŮ
RENÁTA   GRABMÜLLEROVÁ bytová architektka, designérka
XZavřít

O mně

Vždycky mě zajímaly krásné věci – v podstatě jednoduché, čistých linií a účelné. Uměla jsem tyto věci už od mládí s citem harmonicky barevně sladit. Odtud byl už jen krok k zájmu o moderní produktový design a k profesi bytového architekta, designéra. 

Absolvovala jsem studium navrhování interiéru a designu včetně stylistiky. Léta jsem pracovala jako interiérová návrhářka u zahraniční společnosti Ligne roset, která je špičkou ve výrobě velmi kvalitního designového nábytku. U této společnosti jsem absolvovala řadu odborných kurzů v zahraničí a získala jsem poznatky od předních světových designérů a stylistů, kteří navrhují designový nábytek, osvětlení a bytové doplňky prvotřídní technologie a kvality.

Bytové interiéry navrhuji a zařizuji od roku 2001 a samostatně v tomto oboru podnikám již 13 let. Od té doby jsem navrhla a realizovala na stovku bytových interiérů ke spokojenosti zákazníků. Moje práce je mým koníčkem a stále mě velmi baví. Pravidelně navštěvuji tuzemské a mezinárodní veletrhy nábytku a interiérového zařízení, kde sbírám inspiraci.

Navrhuji designově čisté linie v minimalistickém stylu - přitom vždy kladu důraz na funkčnost a maximum úložného prostoru. Interiér tak nepůsobí přeplněně a přitom je v něm vše, co potřebujete. Ve své práci kladu důraz především na detail a jeho kvalitní provedení, na přehled nových trendů, materiálů, technologií, dodavatelů a na individuální přístup k zákazníkovi a jeho potřebám. Svou prací, svými návrhy, poradenstvím a realizací interiérů se snažím svým klientům nejen ušetřit čas a peníze, ale především se snažím o to, aby se ve svém novém domově cítili dobře a aby se do něj vždy rádi vraceli. Mým hlavním cílem je, aby zákazníci vnímali  investici do vlastního bydlení jako výhodnou!